- سلامت و تغذیه

خواص جادویی شیر و عسل

قلیایی کننده خون- تعدیل مزاج- تقویت نیروی جنسی- تحریک سیستم ایمنی- کاهنده کلسترول خون- شستشوی کلیه و مجاری ادرار- اثرات آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی- کمک به ترمیم شکستگی استخوان و پاره گی بافتی- مقابله با انواع عفونتهای قارچی، ویروسی و غیره- از بین بردن دردهای مختلف بدن.

Image result for ‫شیرو عسل‬‎

خصوصاً دردهای اسکلتی – درمان موثر و مفید جهت بواسیر- درمان شقاق و واریس و واریکوسل – خونسازی و تحریک مغز استخوان جهت تقویت گلبولهای خونی- پاکسازی سموم دارویی از بدن نظیر قرصهای جلوگیری و هورمونی و اعصاب- استراحت دادن به کبد و سایر دستگاههای دفعی بدن از فعالیت زیاده از حد گذشته(در اصل یکنوع روزه غذایی برای بدن محسوب می شود).

درمان زخم معده، دیابت، آسم، پروستات، کم خونی و ضعف ناشی از آن، ناباروری- اثرات ضد التهابی مفاصل، بیماریهای سیستم عصبی مثل MS، پارکینسون، آلزایمر و صرع.

تمام امراض فوق با رژیم شیر عسل..
شیر به تنهایی سردی دارد ولی توام با عسل، زهر آن گرفته می شود و حرارت معتدل تا گرم اول پیدا می کند. مهمترین خاصیت این معجون بترتیب پاکسازی سموم دارویی از بدن ،تخلیه سموم صفرا و سپس سودا و بلغم و دم می باشد.و باز جنبه تقویتی داشته و غذایی نیک سیرت و سهل الهضم می باشد.

دستور العمل رژیم: روزانه 4 تا 6 لیوان شیر گرم بهمراه هر بار یک قاشق مرباخوری عسل بعنوان صبحانه- نهار- عصرانه- شام و غیره مصرف شود. در حین 3-7 روز رژیم مزبور بجز آب خوردن , میوه و سبزیجات هیچ غذا، دیگری میل نکنید. و نیز از کشیدن سیگار پرهیز کنید..بهتر است این رژیم بمدت سه تا هفت روز در هر ماه گرفته شود،

نکته : اگه نمی توانید این رژیم بگیرید ،لاقل روزی یکبار از این معجون میل کنید..(توجه داشته باشید شیر باید تازه و طبیعی باشد..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *