- اخبار متفرقه

دانش تولید چمن مصنوعی

ورزشکارانی که از چمن مصنوعي ورزشی استفاده نکرده اند پس از اولین استفاده از چمن مصنوعی ،آن را بسیار لذت بخش توصیف می نمایند.


در گذشته باور مردم اين بوده است كه چمن مصنوعي سخت و ناخوشايند است.

ولی با پیشرفت روز افزون دانش تولید چمن مصنوعی این دیدگاه  کاملا تغییر یافته ، زيرا با استفاده از مواد نرم و لطيفي كه در آن استفاده شده از نظر ظاهر و مشخصه های دیگر کاملا شبیه چمن طبیعی می باشد. خوابیدن و حتي لغزيدن بر روي شكم بر روي چمن مصنوعي امكان پذير است بدون اينكه حتي خراش كوچكي ايجاد شود. از مزایای چمن مصنوعی بازی مداوم و بی وقفه بر روی آن است.

با  استفاده از چمن مصنوعي شما مي توانيد هميشه انتظار شرايط خوب را داشته باشيد. در حالي چمن طبيعي بعد از استفاده يك دوره 250 ساعته غیر قابل استفاده می شود. اما از چمن مصنوعي مي تواند 24 ساعته 7 روز هفته استفاده شود. چمن مصنوعی به همان كيفيت و زيبايي چمن طبيعي است  و شرکت یاراپویش  چمن مصنوعی را طبق استاندارد جهانی تولید میکند و حتی محصولات تولید شده چمن مصنوعی این شرکت دارای تاییدیه فدراسیون جهانی فوتبال FIFA  می باشد  .
برای مشاوره خرید کافیست به بخش CRM فرم مخصوص را تکمیل و ارسال نمائید و مطمئن باشید در اولین فرصت مطالعه و پاسخ داده خواهد شد  .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *