- مد

گردنبندی که به طول صورت

شاید برای شما هم پیش آمده که از یک مدل گردنبند خوشتان آمده ولی در انتخاب آن شک داشته اید و این شک بدلیل ناآگاهی از مدل گردنبند مناسب قالب صورتتان بوده است. در این مطلب قصد داریم مدل های مختلفی از گردنبندها را برای شما معرفی کنیم و گردنبند مناسب برای قالب صورتتان را به شما بشناسانیم تا شاید بهتر بتوانید در خرید گردنبندتصمیم بگیرید.

گردنبندها در مجموع از لحاظ اندازه به 6 دسته تقسیم می شوند که عبارت اند از: شال گردنی، اپرا، طنابی، یقه‌ای، نمایشی و پرنسسی. گردنبند ها در جنس های مختلفی از جمله گردنبند نقرهگردنبند استیل و … ساخته می شوند و ممکن است در رده <u>گردنبند زنانه گردنبند دخترانه گردنبند مردانه گردنبند پسرانه گردنبند بچگانه  قرار گیرند.اگر جزو کسانی هستید که صورتی کشیده دارید باید به این نکته توجه نمایید که نباید از گردنبندی که به طول صورت شما می افزاید استفاده کنید. بهترین انتخاب برای شما در بین مدلهای گردنبند می تواند شامل: گردنبند پرنسسی، شال گردنی، گردنبند های یقه ای، آبشاری، پر و کار شده، سیمی گرد، U شکل، حجیم در قسمت پایه گردن، باشند. همچنین توجه نمایید که استفاده از گردنبند های نمایشی، V شکل بلند (با آویز یا هر گونه شکل کانونی‌ای که به گردنبند شکل V گونه بدهد)، اپرا، T شکل بلند، طنابی، برای شما توصیه نمی شود.

اگر جزو افرادی هستید که صورتی گرد دارید نکته قابل توجه برای شما این است که باید از گردنبندی استفاده کنید که به طول صورت شما بیافزاید ولی به عرض آن نه. بهترین مدلهای گردنبندی که می توانید انتخاب نمایید شامل:گردنبند طلا های نمایشی، طنابی، V شکل بلند (با آویز یا هر گونه شکل کانونی‌ای که به گردنبند شکل V گونه بدهد)، اپرا، T شکل بلند. توجه کنید که از انداختن گردنبندهای پرنسسی، شال گردنی، یقه‌ای، بزرگ و با تکه های حجیم در پایه گردن خودداری کنید و در ضمن استفاده از گردنبند هایی که باعث می شوند پایه گردن شکل U به خود بگیرد برای شما مناسب نیست.

اگر صورتی بیضی شکل دارید تقریبا تمامی انواع گردنبند ها برای شما مناسب هستند. مدلهایی مانند: گردنبندهای چند رشته‌ای، آبشاری، یقه‌ای، پر و کار شده، V شکل و شال گردنی. توجه داشته باشید که اگر گردن کوتاهی دارید از گردنبندهای کوتاه یا حجیم استفاده نکنید زیرا باعث عریض تر و در نتیجه کوتاه تر به نظر رسیدن گردنتان می شوند. همچنین در صورتی که بینی بلندی دارید گردنبند های بسیار بلند برای شما مناسب نیستند.

افرادی که صورتی قلبی شکل دارند باید از گردنبند هایی استفاده کنند که طول صورتشان را کم تر و نوک تیز چانه شان را کوتاه تر نمایش دهد. از جمله گردنبندهای مناسب برای شما: گردنبند های شال گردنی، یقه ای، پرنسسی، گردنبندهای پر و کار شده و گردنبندهایی که قوس دایره ای دارند. همچنین توصیه می شود از انداختن گردنبند های نمایشی، اپرا، T شکل و V شکل ( با آویز یا هر گونه شکل کانونی ای که به گردنبند شکل V گونه بدهد.) خودداری نمایید.

نکته قابل توجه برای افرادی که صورت مربعی شکل دارند استفاده از گردنبندی است که بر طول صورتشان بیافزاید ولی عرض آن را افزایش ندهد. نمونه گردنبندهایی که برای شما پیشنهاد می شود گردنبند های نمایشی، طنابی، اپرا، V شکل بلند ( با آویز یا هر گونه شکل کانونی ای که به گردنبند شکل V گونه بدهد.)، T شکل بلند و آبشاری است. ولی از گردنبند های شال گردنی، پرنسسی، با تکه های حجیم در قسمت پایه ی گردن و یقه ای خودداری نمایید، همچنین از گردنبندهایی که باعث می شوند پایه گردن شکل U به خود بگیرد بپرهیزید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *