- اخبار متفرقه

زمزمه های خرید سیمونی پر هزینه کودک

از اواسط دوران بارداري، زمزمه خريد سيسموني در خانواده‌ها ‌شروع مي‌شود و اگر تازه مادران و خانواده‌ها به جاي تمركز بر شرايط شاد و آرامش‌بخش استقبال از نوزاد در راه، به فكر خريدي منحصر به فرد، مارك‌دار و ويژه باشند، ممكن است به استقبال نگراني و احتمالا مشاجره و خستگي و… ‌ بروند.
Image result for ‫سیسمونی‬‎

آنچه در دوران بارداري اولويت دارد، آرامش روحي مادر است و اگر خريد سيسموني موجب چالش‌هاي مالي و در پي آن بحث‌هاي خانوادگي و… شود و يا اصرار به خريدي چشمگير موجب دغدغه فكري و گشت‌وگذار‌هاي طولاني و همراه با نگراني شود، اولين سوغات اين سيسموني آسيب به سلامت روحي و جسمي مادر و در پي آن جنين است.
براي خريد فروشگاه‌ اینترنتی سيسموني شايد 24ساعت هم كافي باشد اما لازمه آن فكر و برنامه‌ريزي قبل از خريد است؛ چراكه اگر بدون آمادگي فكري به فروشگاه‌هاي سيسموني مراجعه كنيد، احتمالا فروشنده است كه ليست خريد سيسموني را به شما القا مي‌كند. فروشنده در اين ليست‌ها توصيه‌هاي بلند بالايي را جمع‌آوري كرده است كه براي خريدار بن‌بستي از نيازهاي واقعي و كاذب مي‌سازد كه كار را سخت‌تر مي‌كند. گاهي كاربرد بعضي از وسايل ليست اين فروشگاه‌ها موجب تعجب و خنده خريدارها مي‌شود اما عدم‌برنامه‌ريزي قبلي و نيازسنجي توسط مشتري و بازاريابي فروشنده ممكن است در نهايت شما را با خرج‌هاي اضافي و بسته‌هاي بزرگ خريد به خانه بفرستد كه جز اشغال فضاي خانه كاربرد ديگري براي شما و فرزندتان ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *